Про нас


Вітаємо!

Хочемо познайомитись з вами ближче та розповісти про нас, а саме про «Центр лазерної епіляції» та «Центр естетичної медицини».

Ми-команда спеціалістів, яка не уявляє роботу без точних, працюючих та новітніх технологій. Саме тому у нашому арсеналі, окрім класичної або ін’єкційної косметології, є ще багато апаратних та лазерних процедур.

У нашій команді працюють лікарі та медичний персонал, які зацікавлені, у першу чергу, в результаті, якого ми досягаємо за допомогою передових та перевірених технологій.

Ми перші у Луцьку застосували апарат для лазерної епіляції з вакуумною системою Lumenis Lightsheer Desire, яка спрощує виконання процедури, пришвидшує та робить її практично безболісною, порівнюючи зі звичайними апаратами.

Вперше у нашому місті ми почали застосовувати технологію «SMAS-ліфтингу»- процедуру незамінну при птозі, яка повертає молодий вигляд обличчю і підтягує шкіру тіла.

Проводимо процедуру SMAS-ліфтингу на апараті четвертого покоління Ultraformer III.

Серед наших послуг ви знайдете процедури не лише для покращення контурів обличчя, але й для оздоровлення шкіри тіла, зменшення проявів целюліту та жирових відкладень за допомогою оригінального обладнання «Endospheres», «Stratosphere», «Iconne Laser», та  «Coolsculpting».

Ці технології дають змогу працювати з в‘ялістю шкіри, так званими «жировими пастками», а також рекомендовані для спортивної реабілітації, або ж покращення силуету.

Для вирішення деяких завдань у нашому центрі є пікосекундний лазер, який без ускладнень та ризику видаляє тату та татуаж різної складності та величини, якісно виконує карбоновий пілінг та видалення пігментації. 

За весь період нашої роботи ми виконали більше 7000 процедур фотоомолодження, усунення пігментації та лікування розацеа, працюючи найновітнішим обладнанням для цих потреб- SWT «Nordlys» by Candela.

Щоб допомогти людям з рубцями та шрамами на шкірі повернути здоровий та естетичний вигляд ми застосовуємо лазерне CO2re-шліфування, яке також відмінно омолоджує, згладжує мікрорельєф обличчя та тіла.

Разом з лазерними технологіями наші лікарі застосовують методики ботулінотерапії «Botox» та контурної пластики препаратами гіалуронової кислоти «Juvederm», «Belotero», гідроксиапатиту кальцію «Radiesse» для корекції дефіцитів об‘ємів та заповнення зморшок.

В своїй практиці використовуємо косметику Sesderma(Іспанія), Biologique Recherche (Франція), ZOskinhealth (США), Medik8(Великобританія) та JeanD’Arcel (Німеччина).

Медичний персонал центру включає не лише кваліфікованих косметологів та дерматологів, а й лікаря-трихолога, яка розуміється на проблемах випадіння волосся, якісно діагностує за допомогою трихоскопу (обладнання, яке збільшує зображення шкіри голови та волосини у 10 разів) та лікує дану проблему сучасними методами, зокрема використовуючи клітинну терапію «Regenera Activa».

Наш лікар-хірург спеціалізується на процедурах ниткового ліфтингу «Aptos», який без оперативного втручання та тривалого реабілітаційного періоду надає прекрасний результат підтяжки шкіри.

Ще одним напрямком нашої діяльності є естетична гінекологія. Наш лікар-гінеколог допоможе вирішити такі проблеми, як стресове нетримання сечі, атрофія м‘язів тазового дна, гіперпігментація інтимних ділянок. 

Для потреб гормонозамісної терапії та покращення якості життя ми застосовуємо біодентичну терапію за допомогою пеллет.

Наша команда завжди рада допомогти вам виглядати та почувати себе здоровими, молодими та задоволеними своїм зовнішнім виглядом.