Про нас


Вітаємо! Хочемо познайомитись з вами ближче та розповісти про нас, а саме – «Центр лазерної епіляції» та «Центр естетичної медицини». Ми – команда спеціалістів, яка не уявляє роботу без точних, працюючих і новітніх технологій. Саме тому у нашому арсеналі, окрім класичної або ін’єкційної косметології, є багато апаратних та лазерних процедур. У нашій команді працюють лікарі та медичний персонал, який зацікавлений, у першу чергу, в результаті, якого ми досягаємо за допомогою передових та перевірених технологій.

Ми перші у Луцьку застосували апарат для лазерної епіляції з вакуумною системою Lumenis Lightsheer Desire, яка спрощує процедуру, придвидшує та робить її практично безболісною, порівнюючи зі звичайними апаратами.

Ми вперше у Луцьку почали застосовувати технологію «SMAS – ліфтингу» – процедуру незамінну при птозі, яка повертає молодий вигляд обличчю і підтягує шкіру тіла. Проводимо SMAS-ліфтинг на апараті четвертого покоління UltraformerIII.

Серед наших послуг ви знайдете процедури не лише для покращення контурів обличчя, але й для оздоровлення шкіри тіла, зменшення целюліту та жирових відкладень, за допомогою оригінального обладнання «Endospheres», „Stratosphere”, „Icoone Laser” та „Coolsculpting”. Ці технології дають змогу працювати з в‘ялістю шкіри, «жировими пастками», а також рекомендовані для спортивної реабілітації або ж покращення силуету.

Для деяких завдань ми використовуємо пікосекундним лазер, який без ускладнень та ризику видаляє ТАТУ та ТАТУАЖ різної складності та величини, якісно виконує карбоновий пілінг та видалення пігментації.

За весь період нашої роботи ми зробили більше 7000 процедур фотоомолодження, усунення пігментації та лікування розацеа, працюючи найновітнішим обладнанням для цих потреб – SWT „Nordlys” by Candela.

Ми застосовуємо лазерне CO2re-шліфування, яке повертає людям з рубцями та шрамами на шкірі здоровий та естетичний вигляд, а також відмінно омолоджує, згладжує мікрорельєф обличчя та тіла.

Разом з лазерними технологіями ми застосовуємо методики ботулінотерапії „Botox” та контурної пластики препаратами гіалуронової кислоти „Juvederm”, „Belotero”, гідроксиапатиту кальцію „Radiesse” для корекції дефіцитів об‘ємів та заповнення зморшок.

В своїй практиці використовуємо косметику Sesderma (Іспанія), Biologique Recherche (Франція), ZOskinthealth (США), Medik8 (Великобританія) та JeanD’Arcel (Німеччина).

Медичний персонал центру включає не лише кваліфікованих косметологів, а й лікаря-трихолога, яка розуміється на проблемах випадіння волосся, якісно діагностує за допомогою трихоскопу (обладнання, яке збільшує зображення шкіри голови та волосини у 10 разів) та лікує дану проблему сучаними методами, зокрема використовуючи клітинну терапію „Regenera Activa”.

Наш лікар-хірург спеціалізується на процедурах ниткового ліфтингу „Aptos”, який без оперативного втручання та тривалого реабілітаційного періоду надає прекрасний результат підтяжки.

Ще одним напрямком нашої діяльності є естетична гінекологія. Такі проблеми, як стресове нетримання сечі, атрофія м‘язів тазового дна, гіперпігментація інтимних ділянок допоможе вирішити наш досвідчений лікар-гінеколог. Для потреб гормонозамісної терапії та покращення якості життя ми застосовуємо біоідентичну терапію за допомогою пеллет.

Наша команда завжди рада вам допомогти виглядати та почувати себе здоровими, молодими та задоволеними своїм зовнішнім виглядом.