BTL EmSella

BTL EmSella

Апарат BTL EMSELLA – це інноваційний метод зміцнення м’язів тазового дна для вирішення післяпологових та вікових проблем жіночого статевого здоров’я, а також покращення якості сексуального життя. Крім того, даний апарат може застосовуватися і для терапевтичного впливу на сечостатеву систему чоловіків, фактично виконуючи дії, дуже схожі на масаж передміхурової залози (простати).

 

До мільйонів жінок у всьому світі з’явилося інноваційне вирішення складної та делікатної проблеми – нетримання сечі та сексуальної дисфункції, спричинених ослабленням м’язів тазового дна внаслідок пологів, настання менопаузи чи деяких хронічних захворювань.

EMSELLA – методика зміцнення м’язів та підвищення якості інтимного життя, розроблена компанією BTL Aesthetics (Великобританія), доступна тепер у Луцьку!

Як це працює?

Пацієнт сідає на стільчик Emsella і апарат магнітної імпульсної неінвазивної терапії стимулює м’язи тазового дна, поліпшує мікроциркуляцію крові, впливаючи на м’язові та нервові тканини. Це не болісний метод, що супроводжується досить приємними відчуттями.

За 28 хвилин сеансу під впливом електромагнітних хвиль відбувається глибока стимуляція м’язів тазового дна – вони скорочуються близько 11 тисяч разів з інтенсивністю, яка в сотні разів перевищує таку при виконанні вправ Кегеля. М’язи не просто тренуються, вони «навчаються» працювати правильно.

Терапевтичний протокол HIFEM передбачає три фази: збудження м’язів, їх стимуляція та розслаблення. Такий режим забезпечує максимальну дію.

Результат помітний після першої процедури та наростає протягом кількох тижнів після завершення курсу.

Апарат EMSELLA не тільки позбавить симптомів нетримання сечі, але й допоможе впоратися з опущенням стінок піхви, покращить якість інтимного життя, допоможе відновитися після хірургічного втручання та уникнути ускладнень.

Кому потрібна EMSELLA

Встановлено, що кожна 4 жінка старше 40 років стикається з проблемою нетримання сечі. При цьому:

 • більшість не звертається за допомогою до фахівців,
 • більше третини відмовляється від занять спортом через страх опинитися в незручній ситуації,
 • половина визнається у втрати впевненості у собі майже повному відмові від інтимної близькості,
 • в середньому 900$ витрачається ними щорічно на гігієнічні прокладки та іншу продукцію, пов’язану із проблемою нетримання.

Крісло Emsella для жінок застосовується в таких випадках:

 • втрата тонусу м’язів тазового дна (при якому показані вправи Кегеля)
 • нетримання сечі різних видів та ступенів тяжкості;
 • опущення або розширення стінок піхви;
 • небажані відчуття у малому тазі під час менопаузи;
 • малорухливий образ життя та атрофія внутрінніх м’язів;
 • відновлення після пологів;
 • покращення відчуттів під час статевого акту;
 • покращення післяопераційного результату після гінекологічного омолодження піхви або пластики піхви.

Ефективність та безпека науково доведені

За результатами клінічних досліджень, проведених у Великій Британії, США, Болгарії та інших країнах:

 • EMSELLA ефективна при нетриманні сечі всіх ступенів та типів (стресовому, ургентному, змішаному),
 • ехнологія покращує якість життя пацієнтів у 95% випадків,
 • у 67% з них повністю зникає необхідність застосування гігієнічних прокладок,

результати зберігаються щонайменше 6 місяців після останньої процедури.

Протипоказань у EMSELLA небагато. Серед них – вагітність. Від процедури потрібно відмовитись, якщо вам встановлені кардіостимулятори, металеві імплантати (крім стоматологічних), при порушеннях згортання крові та онкологічних захворюваннях.

Універсальність BTL EMSella полягає в тому, що це нове рішення в усуненні дисфункції м’язів тазового дна не тільки у жінок, а й у чоловіків. Коли ми його купували, ми хотіли подбати і дати можливість використання його можливостей і для чоловіків.

ЧОМУ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ?

Тому що чоловіки найбільш вимогливі та чутливіші до будь-якого лікувально-профілактичного процесу та головна вимога у чоловіків до будь-якого впливу – це його неінвазивність  та безпека!

Під час процедури у пацієнтів відбуваються супермаксимальні скорочення м’язів тазового дна, що надзвичайно важливо для перенавчання нервово-м’язового апарату у пацієнтів.

Ключовою відмінністю від аналогових апаратів є наявність не тільки режиму стимуляції, а й режиму релаксації скорочених м’язів, що є патогенетично обґрунтованим при гіперкінетичному типі порушення функції м’язів тазового дна.

ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Щоб було зрозуміло згадайте свої відчуття в промежині та в малому тазі після закінчення робочого дня або перебування у сидячому положенні більше 4-х годин. Це той самий дискомфорт і тяжкість, а іноді і біль, у тому числі при статевому акті, сім’явипорскуванні, сечовипусканні без ознак запалення в цій зоні.

Чоловікам BTL EmSella рекомендована:

– для покращення кровообігу малого тазу, передміхурової залози;

– усунення нетримання сечі різних видів та ступеней тяжкості;

– для відновлення після запальних захворювань передміхурової залози;

– за наявності везикулітів (запальне ураження сім’яних пухирців);

– при простатиті (бактеріальний або абактеріальний) та профілактика його загострень;

– у комплексній терапії еректильної дисфункції;

– для стимулювання потенції;

– при чоловічому безплідді;

– при хронічних болях в малому тазі.

Процедура комфортна, проводитися в одязі і забирає лише 30 хвилин вашого часу, а найголовніше ніякого реабілітаційного періоду!