Ендосфера

Ендосфера

Ендосфера-терапія для тіла – це апаратна процедура, яка не розтягує тканини, на відміну від інших методик,а навпаки, робить компресію (стягування). Таким чином, відбувається дренаж – виведення зайвої рідини і токсинів з організму. При цьому виробляються еластин і колаген – білки, які дають нашій шкірі молодість.

Для проведення терапії не знадобиться ніяких спеціальних костюмів і тривалих етапів підготовки. З «Ендосферою» все проходить легко, процедура практично не має протипоказань. Процедура рекомендована навіть вагітним, а також при варикозному розширенні вен. Досить довіритися рукам майстра і самого апарату. На приладі є сфери, які легкими маневрами пересуваються по тілу. Ніяких неприємних відчуттів, дискомфорту та синців, тільки тепло і легке поколювання від вібрації. Процедура підходить для спортсменів, футболістів, адже сприяє розслабленню м’язів та виведенню молочної кислоти, прекрасно знімає втому. Тривалість процедури – 40-90 хвилин. Відразу після сеансу можна займатися звичними справами або ще покращити результат процедури – зробити (зробивши) обгортання для тіла.

 

Ендосфера-терапія обличчя – дуже важлива і потрібна процедура для тих, хто хоче зберегти молодість. Процедура змушує м’язи обличчя працювати, що приводить їх в тонус, зменшує провисання щік, зміцнює контур обличчя, сприяє виробленню колагену та еластину, розгладжує і зменшує зморшки, шкіра підтягується та стає пружніша, укріпляє судини, поліпшує кровообіг і лімфовідтік, шкіра набуває здорового кольору та знімається набряклість.