Кріоліполіз Coolsculpting

Кріоліполіз Coolsculpting

Заморожування жирових відкладень: 10 найпоширеніших запитань про кріоліполіз

 

«Крила ангела», «ручки кохання», «фартух», «вушка» – такі назви носять найпопулярніші локальні жирові відкладення, які трапляються майже у кожного.

Встаньте та подивіться на себе у дзеркало. Вас турбують складки в ділянці живота, внутрішньої частини, рук, спини, боків, зони галіфе? Постійно ходите в спортзал та намагаєтесь правильно харчуватись, але саме в тих місцях нічого не змінюється? У «Центрі естетичної медицини» Оксани Короткої є вихід!

 

COOLSCULPTING (кріоліполіз) – неінвазивний спосіб для конкурування певних ділянок вашого тіла, заморожування проблемних локальних жирових відкладень. У всьому світі провели вже понад 8 млн циклів, і науково доведено, що позбутися підшкірного жиру шляхом заморозки без хірургії та без голок – реально.

Фізіотерапевтка, дієтологиня та нутриціологиня «Центру естетичної медицини» Оксани Короткої Олена Трохимчук розповідає про 10 найпоширеніших запитань про кріоліполіз, які виникають під час консультацій та детальні відповідні на них.

КУДИ ЗНИКАЮТЬ ЖИРОВІ КЛІТИНИ, ЯКІ ЗАМОРОЖЕНІ?

Процедура CoolSculpting охолоджує жирові клітини до температур, що викликають апоптоз (руйнування жирових клітин). Потім вибірково руйнує підшкірно жирову клітковину, не пошкоджуючи шкіру та навколишні тканини. Після процедури жирові клітини руйнуються, а імунна система природним способом переробляє жир і видаляє зруйновані клітини лімфатичною системою.

ЧИ ДІЙСНО БУДЕ РЕЗУЛЬТАТ І КОЛИ Я ЙОГО ПОБАЧУ?

З усіх проведених процедур у світі позитивний результат та задоволення клієнта показали рівень 91%. Перший результат помітно через 1 місяць, а остаточний через 3 місяці, який зменшить об’єм жирової тканини на 34%. Для виявлення результату ми запрошуємо вас на додаткову повторну консультацію та фіксуємо фото.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЦЯ ПРОЦЕДУРА?

Ціна залежить від кількості циклів (цикл – це процедура, під час якої пропрацьовується ділянка, яку може охопити обрана насадка протягом відповідного часу) на обрану ділянку тіла та бажаного кінцевого результату. Процедура проводиться на оригінальному американському апараті Zeltig, який має сертифікацію FDA (управління, яке дає найвищу оцінку якості медичних засобів у США), з використанням індивідуальних розхідних матеріалів та 100% безпекою від холодових опіків.

ЧИ ПОВЕРНЕТЬСЯ ЖИРОВА ТКАНИНА НАЗАД?

Процедуру проводять одноразово (лише якщо об’єм жирових відкладень досить виражений, може виникнути необхідність в повторних процедурах). На місце, де ви виконали процедуру жирова тканина не повертається, але пам’ятайте, що у випадку відсутності здорового способу життя, жирові клітини, які не пропрацьовано кріоліполізом, можуть збільшуватися в об’ємі, що робить результат від заморозки непомітним.

ЩО Я ВІДЧУВАТИМУ ПІД ЧАС ТЕРАПІЇ?

На консультації ми обираємо необхідну насадку, від якої залежать відчуття під час процедури, а саме: відчуття втягнення, смикання, легкого пощипування, сильний холод, скимний біль, оніміння. Це не боляче! Лише перші 15 хв процедури може відчуватися дискомфорт, решта часу процедури відчувається тепло в тій ділянці, де знаходиться насадка.

«Я ГОДУЮ ГРУДЬМИ, ЧИ МОЖНА МЕНІ РОБИТИ ПРОЦЕДУРУ?»

Ні, лактація й вагітність – протипокази для проведення процедури. Також протипоказами є важка холодова алергія, онкологія, хвороба Рейно, грижі пахової ділянки, локальні дерматологічні захворювання.

«Я БОЮСЯ, ЩО ВИНИКНЕ ОПІК ТА ЗАМОРОЖЕННЯ ДІЙДЕ ДО ВНУТРІШНІХ ОРГАНІВ?»

Апарат захищає вас на 100% від холодового опіку. Завдяки спеціальним датчикам на насадках вимірюється рівень жирової тканини та сила вакууму. Апарат заморожує стільки, скільки потрібно. Якщо він відчуває, що достатньо, то просто перестає морозити. Апарат працює лише з жировими клітинами, холодова температура до внутрішніх органів не проникає.

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗІ ШКІРОЮ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ?

На місці, де знаходилася насадка спостерігається почервоніння, короткочасне затвердіння, збліднення, свербіння і поколювання, яке зникає за декілька хвилин. Після процедури протягом 2-ох тижнів може відчуватися скимний біль під час дотику та відчуття крепатури. Це нормально.

ЩО МЕНІ РОБИТИ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ? ЯКІ ДІЄТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ?

Збільшення ваги не покаже вам остаточний результат від процедури. Тому рекомендуємо підтримувати здорову дієту, виконувати фізичні вправи, додати масажні процедури (лімфодренажні), утримуватися від відвідування солярію та бані протягом 3-ох днів. Зменшити вживання калорійної їжі, утримуватися від продуктів, що затримують воду: кава, солона їжа, копчена, солодка їжа, алкоголь.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ТРИВАЄ ПРОЦЕДУРА?

Час циклу залежить від підібраної насадки та кількості циклів. Цикл може тривати 35 хв, 45 хв, 1 год 15 хв.

Запрошуємо на консультацію у «Центр естетичної медицини» Оксани Короткої, щоб отримати відповіді на додаткові запитання.

Aesthetic Medical Center    

м. Луцьк, вул. Словацького, 2.

+ 38 (066) 377 99 38

FACEBOOK:  Oksana Korotka aesthetic medical center

INSTAGRAM:  oksana_korotka

* Інформаційний матеріал https://spacemag.com.ua/other/zamorozhuvannya-zhyrovyh-vidkladen-10-najposhyrenishyh-zapytan-pro-kriolipoliz/