PRP-терапія

PRP-терапія

Процедура плазмоліфтингу – її ще називають безопераційним ін’єкційним омолодженням, що базується на властивостях нашої власної крові. Після забору невеликої кількості вашої крові у спеціальні пробірки, методом центрифугування з неї виділяється плазма, збагачена великою кількістю тромбоцитів. Наголошуємо, що все це проводиться в умовах стерильності та за допомогою спеціалізованого обладнання.

Підготовлена плазма буде вводитись в проблемні зони через тонкі голки. Сеанс триває не більше півгодини і не приносить жодного дискомфорту!Що дає процедура? Після потрапляння тромбоцитів у внутрішні шари шкіри, вони активізують природні механізми регенерації. Процедура запускає механізм міжклітинного метаболізму (обміну речовин), посилює синтез колагену, еластину і гіалуронової кислоти, що відповідають за свіжість, пружність і еластичність шкіри. Ефект, помітний неозброєним оком, з’являється вже після 4 сеансів. І все це без використання шкідливих хімічних препаратів, або необхідності «лягати під ніж»!

Кожна серія ін’єкцій проводиться з інтервалом 7-10-14 днів, необхідний проміжок часу між процедурами визначає лікажр індивідуально.