Regenera Activa

Regenera Activa

Ультрасучасна іспанська методика активної регенерації та стимуляції росту волосся Regenera® .

Regenera® – це прилад, спеціально призначений для клінічного застосування  у регенеративній терапії з використанням стовбурових клітин васкулярної-стромальної фракції пацієнта.

Унікальна запатентована система механічної дезагрегації біоматеріалу пацієнта і отримання стовбурових клітин дозволяє виділити васкуліт-стромальні стовбурові клітини, які здатні регенерувати тканини і волосся.

Чому Regenera
Клітинна терапія лікування випадіння волосся Regenera – це інноваційний метод відновлення волосся для всіх, хто вже зневірився вирішувати проблему порідіння і сильного випадіння волосся. Regenera – це сучасний спосіб лікування спадкового облисіння на початкових стадіях.


Ефект від процедури Regenera
Терапія з використанням стовбурових клітин Regenera показує вражаючі результати всього за 1 процедуру.

Перші результати відновлення росту волосся вже помітно через 21 день.

Показання для застосування Regenera

  • Андрогенна алопеція у чоловіків і жінок (спадкове облисіння) дифузного типу;
  • Порідіння волосся після стресу;
  • Рубцова алопеція (проходять клінічні дослідження).

Метод і безпека

Метод Regenera абсолютно безпечний і не має аналогів!

Для виділення стовбурових клітин лікар вилучає крихітний зразок тканини з потиличної частини голови пацієнта. Зразок поміщається в апарат Regenera для дезагрегації біоматеріалу пацієнта і отримання стовбурових клітин.

Прилад використовується без контакту і механічного впливу з пацієнтом. Виділені васкуло-стромальні стовбурові клітини ін’єкційно вводяться в місця росту волосся.

Для пацієнта весь процес має мінімум больових відчуттів і не вимагає післяпроцедурного особливого догляду.


Клітинна терапія відновлення волосся з застосуванням приладу Rеgenera – складний процес ізоляції стовбурових клітин для лікування пошкоджених ділянок. Процедура проводиться одним з небагатьох в Україні сертифікованих фахівців за даною методикою – нашим лікарем-трихологом.