SMAS-ліфтинг

SMAS-ліфтинг

SMAS-ліфтинг- одна з найбільш сучасних методик, що забезпечує комплексну підтяжку обличчя. Вона дає виражений омолоджуючий ефект, коли кремів, масок, масажу, гімнастики, косметологічних процедур для підтримки тонусу шкіри вже не вистачає. Цей вид ліфтингу впливає не тільки на епідерміс і підшкірно-жирову клітковину, а і на більш глибокі шари тканин. При цьому втручання проходить максимально дбайливо і безпечно, не залишаючи помітних слідів. Основна відмінність SMAS-ліфтингу від інших різновидів процедури – глибина дії. Він

 

«працює» в 4-5 мм під шкірою, будь-який інший ліфтинг – в 0,5-1,5 мм. Тому ефект можна порівняти з тим, що надає пластична операція. Незвична назва процедури «SMAS» – це англійська абревіатура, що розшифровується як superficial muscle- aponeurotic system (поверхнева м’язово-апоневрична система) .Саме там методика і «працює». Цей шар складається з волокон колагену і еластину, які покривають м‘язи. Якраз ця «сітка» підтримує їх в потрібному положенні і не дає «провисати». Також SMAS забезпечує можливість виражати емоціі.

Але з часом (як правило, після 25-28 років) вироблення організмом колагену і еластину різко скорочується. Шар між епідермісом і дермою руйнується. М’язи і шкіра під дією гравітації провисають, утворюються мімічні, а потім і більш глибокі зморшки, контури обличчя втрачають чіткість. Оптимальний вік для процедури – 30-50 років. Візуально за рахунок комплексної підтяжки обличчя і шиї можна позбутися 5-10 років. Рекомендовано проводити 1 процедуру в рік.